Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8636
Stary 19.11.2013, 11:00
głos z trybun napisał(a):Wyświetl post
Przecież Prezes ma takie "kontakty" w świecie piłkarskim, że mógł nam załatwić kogoś lepszego i z większym doświadczeniem niż Nawałkę ...
Ale jego zdaniem lepszy wyborem jest trener z Polski.
Sam przyznał, że ściągając trenera zagranicznego uniknął by odpowiedzialności.
Ściągnięcie trenera zagranicznego z nazwiskiem, np. Bielsa to kolosalny wydatek.

To byście dopiero psy wieszali na Bońku gdyby sie okazało, ze nowy trener zarabia xxx milionów a wyników dalej nie ma.
Odpowiedz cytując