głos z trybun napisał(a):

|
Przecież Prezes ma takie "kontakty" w świecie piłkarskim, że mógł nam załatwić kogoś lepszego i z większym doświadczeniem niż Nawałkę ...
|
Ale jego zdaniem lepszy wyborem jest trener z Polski.
Sam przyznał, że ściągając trenera zagranicznego uniknął by odpowiedzialności.
Ściągnięcie trenera zagranicznego z nazwiskiem, np. Bielsa to kolosalny wydatek.
To byście dopiero psy wieszali na Bońku gdyby sie okazało, ze nowy trener zarabia xxx milionów a wyników dalej nie ma.
