AS82 napisał(a):

Po pierwsze to Rydzyk się wysłowić nie umie , to jest takie ględzenie bez ładu i składu. Nie potrafi po polsku zdania zbudować w którym jest podmiot i orzeczenie, ale mniejsza z tym , gorsze co moherom wciska do głów. Co prawda nie wiem czy tym fragmentem zrobie na tobie wrażenie ,bo ty chyba podobnie rozumujesz...
O. Rydzyk: Rząd wychowuje młodzież na homoseksualistów, żeby rozbić rodzinę
Trzeba przyznać, że przez lata trochę nam te radiomaryjne ekstremizmy spowszedniały. Ale wyobraźmy sobie, jaki szok przeżyliby wierni w kościele, gdyby nagle proboszcz z ambony zaczął opowiadać, że rząd tak „ustawił” służbę zdrowia, żeby doprowadzić do szybszej śmierci schorowanych emerytów, co w konsekwencji ma przynieść oszczędności dla budżetu państwa. Albo że system edukacyjny chce zrobić z dzieciaków homoseksualistów i lesbijki, żeby zniszczyć rodzinę. Konsternacja?
A przecież o. Tadeusz Rydzyk opowiada takie rzeczy niemal na co dzień w stacji radiowej, która ma milion słuchaczy.
Posłuchajcie sami:
- Tak samo ze służbą zdrowia. Przecież oni to celowo robią, żeby ludzie wymierali! – mówi ojciec Rydzyk na antenie Radia Maryja. - Starsi niech umrą jak najszybciej, chorzy niech umrą jak najszybciej, żeby nic nie kosztowali. Młodzi żeby nie zakładali rodziny w Polsce, tak ich kształtować, niech staną się homoseksualistami, niech staną się lesbijkami. Przecież po to jest to gender już od przedszkola. Tak wychować, żeby nie było rodziny, żeby ten naród, który był katolicki, żeby zniknął. Albo jeżeli będzie jeszcze, te resztki, żeby były słabe. I po to jest tak ustawiona ta służba zdrowia. Nie oszukujmy się. Co robić: świadomość; sumienia kształtować prawe i organizować się.
http://glosrydzyka.blox.pl/html
|
Wiadomo że prawda boli, choćby zasłaniać uszy i zamykać oczy ...
To jak POwce traktują zdrowie i życie obywateli pokazuje rzeczywistość. Potwierdzając jedynie trafność spostrzeżeń Rydzyka.
Cytat:
|
Okazuje się, że presja w związku z dopuszczeniem do użytku pociągu Siemens Inspiro jeszcze przed warszawskim referendum ws. odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz była tak duża, że zrezygnowano ze stosowanej dotychczas pełnej procedury badań, pomimo wielu zastrzeżeń specjalistów.
|
http://niezalezna.pl/48450-nowe-fakt...zed-referendum
A później jak wybuchł pożar to biegali i zapewniali, ze żadnego pożaru nie było, licząc że co większy kretyn uwierzy. Całe szczęście aż do tego stopnia otumanionych wielu nie ma.