Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8635
Stary 19.11.2013, 10:48
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
kto za niego ?
Tylko opcja zagraniczna. Innego wyboru nie widzę.

W ogóle się zdziwiłem, że Boniek po Smudzie, Fornaliku i ich porażkach zdecydował się znowu na polskiego szkoleniowca.

Przecież Prezes ma takie "kontakty i znajomości" w świecie piłkarskim, że mógł nam załatwić kogoś lepszego i z większym doświadczeniem niż Nawałkę ...
Ostatnio edytowane przez głos z trybun : 19.11.2013 o godz. 11:42.
Odpowiedz cytując