dynek.pl napisał(a):

Tylko opcja zagraniczna. Innego wyboru nie widzę.
W ogóle się zdziwiłem, że Boniek po Smudzie, Fornaliku i ich porażkach zdecydował się znowu na polskiego szkoleniowca.
Przecież Prezes ma takie "kontakty i znajomości" w świecie piłkarskim, że mógł nam załatwić kogoś lepszego i z większym doświadczeniem niż Nawałkę ...