Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24575
Stary 19.11.2013, 10:29
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Posłuchaj sobie Rydzyka ,też jest niezły..
Słuchałem i niebo a ziemia w sposobie wysławiania się w porównaniu do Niesiołowskiego czy Palikota.

Do tego Rydzyk ma zawsze coś ciekawego do powiedzenia czego nie usłyszymy w mass mediach głównego nurtu u Panów powyżej wciąż słyszymy te same obietnice, puste słowa i slogany ...