AS82 napisał(a):

|
Posłuchaj sobie Rydzyka ,też jest niezły..
|
Słuchałem i niebo a ziemia w sposobie wysławiania się w porównaniu do Niesiołowskiego czy Palikota.
Do tego Rydzyk ma zawsze coś ciekawego do powiedzenia czego nie usłyszymy w mass mediach głównego nurtu u Panów powyżej wciąż słyszymy te same obietnice, puste słowa i slogany ...