Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8634
Stary 19.11.2013, 10:04
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Jeśli się nie powiedzie Nawałce to mam nadzieję że Boniek poda się do dymisji, w końcu powiedział kiedyś "biorę całkowitą odpowiedzialność za trenera Nawałkę".
Tak ? , i kto za niego ?
Może z powrotem ktoś z betonu ? Jakis Potok, a może niejaki Rogala - przecież tyle lat działa w piłce w rożnych klubach.

Jakby prezes mial odpowiadac za wyniki reprezentacji to sam by sie powolal na selekcjonera.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując