Maciuś napisał(a):

|
Jeśli się nie powiedzie Nawałce to mam nadzieję że Boniek poda się do dymisji, w końcu powiedział kiedyś "biorę całkowitą odpowiedzialność za trenera Nawałkę".
|
Tak ? , i kto za niego ?
Może z powrotem ktoś z betonu ? Jakis Potok, a może niejaki Rogala - przecież tyle lat działa w piłce w rożnych klubach.
Jakby prezes mial odpowiadac za wyniki reprezentacji to sam by sie powolal na selekcjonera.