Wyświetl pojedynczy post
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8633
Stary 19.11.2013, 09:00
Jeśli się nie powiedzie Nawałce to mam nadzieję że Boniek poda się do dymisji, w końcu powiedział kiedyś "biorę całkowitą odpowiedzialność za trenera Nawałkę".
Odpowiedz cytując