Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8631
Stary 18.11.2013, 22:27
rw88 dokładnie tak jak piszesz.
Najłatwiej napisać w internecie "kabaret, cyrk".
Rzeczywistość jest jednak trochę inna. Piłka nożna to nie tylko to co serwuja nam stacje telewizyjne kilka razy w tygodniu przy okazji meczów.
Wszystkim się wydaje, że znają się na piłce bo obejrzeli. 3-4 mecze w tygodniu, tak naprawdę o piłce nie mamy pojęcia.

Chwala Bonkowi za to co zrobił i co próbuje zrobić w dalszym ciągu.
W Polsce nie jest łatwo cokolwiek zmienić.
Wystarczy spojrzeć na nasza mentalność i szyderczosc.
Historia odcisnela swoje piętno.
Czyli komuna żyje cały czas - w nas.
Odpowiedz cytując