Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20926
Stary 18.11.2013, 15:09
Nie wiem czy kara po tym ostatnim sparingu byłaby słuszna zwłaszcza ,że nasza drużyna gra naprawdę dobrą rundę pod względem punktowym i 3 miejsce które obecnie zajmujemy każdy przed sezonem brałby w ciemno a wszyscy wiemy jakie były zapowiedzi : o utrzymanie walczymy ,itp. Oczywiście piłkarze nie powinni lekceważyć sparingu ale czy zlekceważyli ? Nie możemy mieć pewności , w dodatku nie zagraliśmy w najmocniejszym składzie , wszyscy wiemy że nie mamy równorzędnych zmienników , dodatkowo Słowacka drużyna była u siebie co dodatkowo dodało jej gazu . Wynik 5 :0 to krótko mówiąc blamaż ale biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności od razu trzeba karać ? To idąc tym tokiem myślenia naszym piłkarzom należały się premie za sparing z Wolfsburgiem . Czyż nie ? Wg mnie kary są niepotrzebne zwłaszcza ,że część piłkarzy z tych którzy zagrali w tym sparingu są po prostu słabi , nie będę wymieniał którzy ale chyba wszyscy zainteresowani mniej więcej wiedzą o kim mówię .
Odpowiedz cytując