Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20924
Stary 18.11.2013, 12:57
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=28467 żeby tylko ta kara nie spowodowała jakiegoś buntu na dłuższą met...
Bunt miałby swoje złe i dobre strony.
Złe - odbiłoby się to na wynikach i atmosferze w klubie
Dobre - paru przepłacanych grajków można by było wypier...ić dyscyplinarnie bez płacenia im reszty kontraktów/wysłać do klubu Kokosa - niech ganiają po schodach w szkieletorze

Osobiście jestem zdania, że premia za wygrane mecze, nic za remis, za porażkę piłkarze płacą z kontraktów.
I nie wierzę, że nie znalazłoby się 19 ambitnych, którzy graliby na poziomie naszej Ekstak(l)asy - nawet gdyby trzeba ich było szukać na Syberii/w Tybecie/Oceanii ( niepotrzebne skreślić )
Odpowiedz cytując