Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20922
Stary 18.11.2013, 10:54
Wolfy ma rację.

Może niektorzy nie pamiętają jak na początku swojej kariery grał u nas Kuzera. Był w podobnym wieku jak Stolarski. I naprawdę(cytuję): "wciągał Stolarskiego dupą". A widział ktoś teraz jak gra Kuzera? no właśnie. Niech to będzie przestrogą. Wiadomo, że miał wiele porblemów pozoasportowych i nie równo pod sufitem, ale jednak taki zjazd jest dla mnie szokiem.

A co do Burligi, jest to typowy ligowiec, który jednak czasem błyśnie jakimś zagraniem, wykazującym jego wyższą niż średnia ligowa inteligencję boiskową. Jakieś dobre wyprowadzenie piłki, niezłe rozegranie.
Czasami jednak przydarzają mu się proste błędy, zupełnie niewytłumaczalne. Ale nie odbiega w tym względzie od połowy ligowców. Jego atutem jest też niezła motoryka i zaangażowanie, agresja.
Dla mnie jest nadal lepszy od Stolarskiego. Oczywiście patrząc na wiek obu, Stolar może być naprawdę zawodnikiem 2 klasy lepszym, ale na razie nie jest.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując