Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20920
Stary 17.11.2013, 22:13
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Stolarski nie pokazał na chwilę obecną nic wielkiego, na siłę zaczyna się pisać o jego wielkim talencie. W tym sezonie pamiętam jego jeden występ w Kielcach i to jak nim wozili tamtejsi kopacze, gdyby nie Głowa ,który tego dnia grał za 3 to nie skończyło by się na straconych "tylko" 2 golach. Ma propozycje z zagranicy? Ale do czego, jak, po co ? Nie przebił się nawet w ciągle słabo kadrowej Wiśle. Wiem ,wiem jest młody,perspektywiczny...iluż takich już u nas było
Ja pamiętam tamten mecz zupełnie inaczej, o ile po stronie Stolarskiego był względny spokój to na stronie Bunozy Korona robiła co chciała.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując