Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20919
Stary 17.11.2013, 21:53
syryls napisał(a):Wyświetl post
16 letni Stolarski dawał radę u Kulawika to i powinien teraz, w tym sęk że na jego formę składa się wiele czynników(brak gry, kontrakt, nauka) Wolfy puszczasz farmazony
Stolarski nie pokazał na chwilę obecną nic wielkiego, na siłę zaczyna się pisać o jego wielkim talencie. W tym sezonie pamiętam jego jeden występ w Kielcach i to jak nim wozili tamtejsi kopacze, gdyby nie Głowa ,który tego dnia grał za 3 to nie skończyło by się na straconych "tylko" 2 golach. Ma propozycje z zagranicy? Ale do czego, jak, po co ? Nie przebił się nawet w ciągle słabo kadrowej Wiśle. Wiem ,wiem jest młody,perspektywiczny...iluż takich już u nas było
Odpowiedz cytując