Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20918
Stary 17.11.2013, 21:40
syryls napisał(a):Wyświetl post
16 letni Stolarski dawał radę u Kulawika (...)
Co to znaczy "dawał radę"? Nie grał niczego wielkiego, a we wszechobecnej nędzy trochę na silę zrobiono z niego bohatera. Widzę tu strasznie dużo "chciejstwa", a znacznie mniej namacalnych faktów.

Obejrzałem chyba większość występów Stolarskiego za Kulawika. Nic wielkiego nie pokazał, nic nie zawalił, z racji wieku i bycia wychowankiem trochę napompowano balon. Historia jakich wiele. Wiele też pracy przed nim.

TOMEK 11 - Burliga też pykał po juniorach, MES-ach itp, strzelał sporo goli. Podobnie jak Leszczak, Mączyński i tona innych kandydatów na piłkarzy. Przeskok do piłki seniorskiej jest jednak bardzo trudny i większości się po prostu nie udaje, bez względu na to kto jest akurat trenerem. Lista piłkarzy U-17, U-19 i U-21 którzy gdzieś w międzyczasie giną daje do myślenia. Jednym brakuje umiejętności, innym głowy, jeszcze innym przytrafia się kontuzja.

Na chwilę obecną Burliga jest lepszy, jedna strata na pozycji pomocnika niczego w tej kwestii nie zmienia. Stolarski miał kilka okazji do wykazania się, zagrał poprawnie w ilu? Jednym, dwóch meczach? W żadnym jako prawy obrońca.

Bardzo chciałbym, żeby Stolarski został na Reymonta, bo ma potencjał. Czy go zrealizuje, to już zupełnie inna historia, więc na razie nie przesadzajmy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.11.2013 o godz. 21:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując