Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8618
Stary 17.11.2013, 18:53
Swoje zdanie na temat Nawałki już przedstawiłem, ale muszę przyznać, że piątkowy mecz mnie zaskoczył. To nie był nawet poziomi pierwszoligowy jeżeli chodzi o defensywę.

Kosznik, Olkowski, Pazdan w Reprezentacji? To jakiś wyższy poziom absurdu, skoro oni nawet w naszej nędznej ekstraklasie są co najwyżej średniakami...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.11.2013 o godz. 19:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując