Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20910
Stary 17.11.2013, 16:17
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Mam wrażenie, że Smuda posadził go na ławce także po to, żeby tu został. Gdyby grał etatowo w pierwszym składzie, na pewno znalazłaby się oferta, której Wisła nie zdołałaby nijak przebić. Daje głowę, że po podpisaniu profesjonalnego kontraktu Stolarski zacznie grać więcej. I tak szybko odejdzie, ale przynajmniej klub coś zarobi.
Mam podobne zdanie. Inna sprawa, ze chłopak ponoć nie wytrzymał przygotowań Smudy ( z Górnikiem skurcze w 60 minucie- co poradzić, taki wiek). On jeszcze 18 nie ma, trzeba go wprowadzać do składu powili, bo jeszcze się nam zrobi taki Burkhardt, co w reprze przy 17 latach zadebiutował.
Odpowiedz cytując