Universe + Superpremium za 109 zł (w tym najem dekodera za friko niby) z umową na 18 miesięcy - taką ofertę migracji dostałem w tygodniu. Ktoś wytargał za mniejsze pieniądze? W salonie, wchodząc z ulicy, ta oferta to koszt 129 zł + 10 zł najem dekodera.
Jak mi dadzą za 99 zł to się skuszę, a jak nie to poczekam jeszcze
I pomyśleć, że taki pakiet oferowali w lipcu za grubo ponad dwie stówy
