|
RW88@
O kant dupy rozbić tą twoją rozkminkę o potencjałach drużyn. Dokładnie ten sam bład popełnia trenerski polski beton.
O sile druzyny /kadry nie świadczą jej mocne ogniwa. Wydaje ci sie ze jak mamy graczy finalisty LM, kapitana włoskiego sredniaka to na papierze bijemy innychv i tu jest błąd.
Jestes tak słaby jak słaby jest twój zawodnik a ktoś z odrobiną oleju w głowie skrupulatnie to wykorzysta. Bedą napierdalać dokładnie w słabe ogniwo aż puści. Puszcza.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|