Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8612
Stary 17.11.2013, 10:20
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Kasy? Chyba niekoniecznie, bo ani w 2002, ani w 2006, ani w 2008 roku nie mieliśmy lepszych warunków - ba, przegrane kwalifikacje w 2004 wyglądały również dużo lepiej, niż te ostatnie. Organizacyjnie i finansowo było wtedy niewątpliwie gorzej. A dokładnie takie osiągnięcia są osiągnięciami na miarę naszego piłkarskiego potencjału.
być może obecne pokolenie grajków z Kadry bardziej patrzy na forse niż tamte z 2002,2006 i 2008 roku .Więc po co sie narażać na kontuzje ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.11.2013 o godz. 10:36.
Odpowiedz cytując