rw88 napisał(a):

Kasy? Chyba niekoniecznie, bo ani w 2002, ani w 2006, ani w 2008 roku nie mieliśmy lepszych warunków - ba, przegrane kwalifikacje w 2004 wyglądały również dużo lepiej, niż te ostatnie. Organizacyjnie i finansowo było wtedy niewątpliwie gorzej. A dokładnie takie osiągnięcia są osiągnięciami na miarę naszego piłkarskiego potencjału.
|
być może obecne pokolenie grajków z Kadry bardziej patrzy na forse niż tamte z 2002,2006 i 2008 roku .Więc po co sie narażać na kontuzje ?