Mario Nh napisał(a):

|
Bardzo dobra wypowiedź Klicha o tych co byli na meczu we Wrocławiu.
|
Szczerze to pokazuje jak bardzo niektórzy kopacze mają poprzewracane w głowach. Kto to jest ten Klich w ogóle ?
Zagrał może 1,5 dobrego meczu w kadrze - także prawdopodobnie wielu gwizdających w piątek ma więcej
wyjazdów na mecze kadry niż on w niej dobrych występów. Choć z drugiej strony rozczarowanie ludzi bierze się,
że zbyt dużych wymagań. Ja po meczu z Czechami na euro kiedy nie widziałem żadnej walki i zaangażowania nie
mam żadnych wymagań co do tej grupy ludzi więc kolejne wtopy nie robią na mnie wrażenia.