Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1690
Stary 16.11.2013, 23:39
Mam Astrę H 1,6. Z tym że sa 2 rodzaje silników 100 i 115 KM. Mam ten drugi. Dodam tylko, że wczesniej tez miałem Astrę H tylko w dieslu.
Ta kupiłem nową, w 1,5 r 24 tys, średnia spalania 6,8. Nowe to nie sprawia problemów, mi sise jeździ nim dobrze stąd już drugie takie auto. Jeżdżę spokojnie więc wystarcza, to auto jest cięzkie jak na swoją klasę stąd może wydawać sie mulaste przy ruszaniu. jakies konkretne pytania to zapraszam na pw
Odpowiedz cytując