AYALA napisał(a):

|
na Słowacje po talenty powinien sie Bednarz wybrać, tylko niech to będą gracze troche lepsi jak np kiedyś ściagała Polonia Bytom
|
Za najlepszych na Słowacji też trzeba niemało zapłacić a średniacy to raczej nas nie zbawią aczkolwiek jakiegoś skauta raz na jakiś czas powinniśmy tam wysłać .