Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15650
Stary 16.11.2013, 21:57
AYALA napisał(a):Wyświetl post
na Słowacje po talenty powinien sie Bednarz wybrać, tylko niech to będą gracze troche lepsi jak np kiedyś ściagała Polonia Bytom
Za najlepszych na Słowacji też trzeba niemało zapłacić a średniacy to raczej nas nie zbawią aczkolwiek jakiegoś skauta raz na jakiś czas powinniśmy tam wysłać .
Odpowiedz cytując