|
Jeśli podczas rozmów z Putinem nie podnosisz się z klęczek to nie oczekuj żeby traktował Cię inaczej niż zwykłego pachołka... Najgorsze w tym wszystkim jest to że Donald wie, że jest teraz marionetką w rękach pokagiebowców na czele z Putinem. Wystarczy by ktoś na wschodzie tupnął nogą a Donek już ląduje w budzie. A jeśli tego nie zrobi to dostanie po łapkach...
|