W mediach pojawiła się informacja o zainteresowaniu Wisły Budziłkiem z GieKSy:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._Katowice.html
Nie bedę się wypowiadać na temat tego zawodnika, bo nie oglądam jego meczów, ale na pewno przyda nam się solidny zmiennik dla Miśkiewicza. Jeśli jest dobry i w miarę tani, to brać
