Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8600
Stary 16.11.2013, 16:13
Dariook napisał(a):Wyświetl post
W definicji kibica kolego nie ma czegoś takiego jak niezadowolenie z własnej druzyny! Kibic zajmuje się kibicowaniem a kibicowanie to nie psioczenie czy zapinanie fochów a wręcz przeciwnie, w razie niepowodzenia daję z siebie wszystko zeby im pomóc. Z racji że na stółek mnie nie nominują ani też nie pozwolą wstrząsnąc nimi szatni to nie pozostaje mi nic innego jak swoją postawą jeszcze raz ich zagrzac do boju. Moze ....a cos ruszy...wiara czyni naprawdę w piłce cuda.
Jak to dobrze, że nigdy mi się nie zdarzyło słyszeć "co wy robicie, Wy nasz "klub X" hańbicie" i tym podobnych z ust grup najzagorzalej dopingujących na polskich stadionach ligowych...
Odpowiedz cytując