Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8597
Stary 16.11.2013, 15:56
palikot napisał(a):Wyświetl post
sergio- myślący, że jesteśmy nie wiadomo kim. Więcej pokory, to przestanie wychodzić kompleks, będą o nas mówić jak o kibicach Irlandii
W obecnym układzie i różnorodności na trybunach Nigdy nie będa mówic o Nas jak o kibicach Irlandii.z wymalowanymi pyskami
Mogliby tak mówic gdyby kibole wrócili na trybyny z dopingiem przez 90 minut nieważne jaki byłby wynik.

A tak przyjeżdzaja bolki ze wsi z wymalowanymi mordami, z uj wie jakimi czapkami na głowach i domagających sie igrzysk. Mateusz Klich dobitnie napisał na twitterze co zobaczył na trybunach.

Oczywiście pominałem aspekt piłkarski bo w takiej czarnej dupie nie bylismy od lat
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując