Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8587
Stary 16.11.2013, 12:13
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tak tylko wtrącając pokolenie Barcelona92 tez było silne a jedyne co pamiętam z ich show to w....... z Słowacją na wyjeżdzie i karteczki dla grubego Kosy i Świra.
W....ił mnie tym ciśnięciem koszulką Polski...nigdy nie zapomnę tej zniewagi
Powinieneś też pamiętać, że część z nich wywalczyła awans do MŚ po 16 latach przerwy

Zresztą nie porównywałbym tamtej sytuacji, z tą aktualną - choćby nasza federacja piłkarska funkcjonowała w zupełnie chory sposób, odwrotnie do tej, którą mamy teraz, a piłkarze niekoniecznie mentalnie byli gotowi do realiów gry w klubach zachodnich, przynajmniej w początkowej fazie swojej kariery. Teraz większość z naszej młodzieży wychowuje się piłkarsko w najsilniejszych ligach Europy, tamta grupa dobrą grą na IO dopiero się tam próbowała przebijać. Chociaż mimo wszystko byli chyba nieco bardziej utalentowaną grupą, niż kadra Dorny. Poza tym tak naprawdę szansę dostali dopiero za Wójcika, co potem w niektórych przypadkach zaprocentowało u Engela.
Odpowiedz cytując