Gwiaździsty napisał(a):

|
Na reprezentcję jeżdżą obecnie wieśniaki z pipidówek, zwiedzacze stadionów z Euro 2012. Oni czują się oszukani bo zapłacili za bilet i miało być zwycięstwo. To taka mentalność lemingów wychodowanych przez propagandę sukcesu.
|
I niedorozwoje śpiewajacy nic sie nie stało.....To taka mentalność czapli(bo przecież nie orłów) wy
hodowanych przez propagandę wiecznie przegranych.