Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8581
Stary 16.11.2013, 08:28
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Na reprezentcję jeżdżą obecnie wieśniaki z pipidówek, zwiedzacze stadionów z Euro 2012. Oni czują się oszukani bo zapłacili za bilet i miało być zwycięstwo. To taka mentalność lemingów wychodowanych przez propagandę sukcesu.
I niedorozwoje śpiewajacy nic sie nie stało.....To taka mentalność czapli(bo przecież nie orłów) wyhodowanych przez propagandę wiecznie przegranych.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 16.11.2013 o godz. 09:17.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując