Karherop napisał(a):

Zderzenie 4 ligi niemieckiej ze słowacką 1 ligą . Burdenski na defensywnym pomocniku.
A ataku człowiek z amatorskiej ligi nigeryjskiej. WIdocznie na lepszych nas nie stać
Na skrzydle bez formy Małecki .Dlatego właśnie zagrał w sparingu.
Jako mózg drużyny Boguski. Mózgu to ty w to nie mieszaj. Opanowuje świat. NARW!
Do tego tykająca bomba Chavez . Tak,tak,tak to Pan tik-tak...aka czerwony saneczkarz
Rozkojarzony Burliga . Skupia się nad tym jak być skupionym na grze.
Brożek Piotr bez przygotowania do sezonu .A w squosza to huj wielki grywał?
Nie wracający się Sarki . Realizował założenia taktyczne.
Uryga po kontuzji . Prezentuje się o wiele ciekawiej niż przed wypadkiem.
Stolarki mający wahania formy . Turyn to piękne miasto, też bym się wahał.
Jovanovic bojący się o kontuzję . Strzeżonego pan Bóg strzeże..........i dać Ci argument jak dał Uryga.
Stjepanovic zaskoczony grą przeciwników. Niech zje snickersa, bo zaczyna gwiazdorzyć.
Lucas nie zgrany z drużyną. Naprawdę szkoda tych zagrań piętą, na pamięc czy no look pasów.
Kamiński osamotniony w ataku Pora przekwalifikować się na grę tyłem do bramki. goli się nie wymaga.
Bieszczad bez rytmu meczowego Przynajmniej jeden profesjonalista. Kariera bez wahań formy
Guerrier który osiadł na laurach A ostrzegali. Nie jedz tam. jestes czarny.
i Miśkiewicz na którego bramke oddawano strzały życia Wczzoraj interwencje życia a dzisiaj strzały życia. Boże jakie to życiowe,
tych i kilka innych przesłanek wskazywało na naszą porażkę . a że tak dotkliwą ? tym lepsza nauczka!
|
Čierna mačka i wszystko jasne...Trza było zawracać autokar gdy sierściuch wyskoczył z krzoków.