St Yabol napisał(a):

|
Tylko jest taka niepisana zasada, że ten co wywalczył karnego nie powinien strzelać. I to się sprawdza, (pamiętacie dwumecz a karabahem gdzie Zuraw strzelał w koncowce meczu?) także do Małeckiego nie mialbym pretensji ze nie ma formy - zawsze mogli kogo innego wyznaczyc
|
taka zasada , która tyle razy się sprawdza co nie sprawdza
Żuraw z Lazio dwa razy strzelił
Melikson z Bułgarami również
to żadne usprawiedliwienie dla Małeckiego. tym bardziej ze przypuszczam ze nie było wyznaczonej osoby a Małecki jak to Małecki zawsze bierze piłkę pierwszy w łapy czy jest wyznaczony czy nie
nie strzelił karnego - zmarnował setkę i należy się bura
dziękuję