Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5698
Stary 15.11.2013, 23:20
gypsy napisał(a):Wyświetl post

Niestrzelony karny przez Małeckiego jest kwintesencją jego gry w tym sezonie. Masakra, chłopak powoli osiąga piłkarskie dno, a jeszcze tak niedawno to on był jednym z tych, którzy ciągnęli Wisłę do przodu. Ciekawe, czy jeszcze kiedyś wróci do swojej dawnej dyspozycji i czy nastąpi to w Wiśle Kraków.
No niestety, nie da się patrzeć na jego grę. Na wiosnę powinien poszukać formy na wypożyczeniu do Niepołomic.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując