gypsy napisał(a):

Niestrzelony karny przez Małeckiego jest kwintesencją jego gry w tym sezonie. Masakra, chłopak powoli osiąga piłkarskie dno, a jeszcze tak niedawno to on był jednym z tych, którzy ciągnęli Wisłę do przodu. Ciekawe, czy jeszcze kiedyś wróci do swojej dawnej dyspozycji i czy nastąpi to w Wiśle Kraków.
|
No niestety, nie da się patrzeć na jego grę. Na wiosnę powinien poszukać formy na wypożyczeniu do Niepołomic.