Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8573
Stary 15.11.2013, 22:47
Popieram Mario Nh w kwestii kibiców - żenuła totalna, rozumiem rozgoryczenie, bo nadzieje przed tym meczem były bardzo duże (a nawet za duże). Ale gwizdanie na swoich i kibicowanie Słowakom to już jest k*** jakaś parodia. Zastanówcie się jeden z drugim, gdzieście się urodzili i w jakim szaliku przyszliście na mecz. Nie macie ochoty kibicować - to zostańcie w domu albo siedźcie cicho i żryjcie słonecznik. Przepraszam za ten ton, ale to mnie najbardziej wkurzyło w tym meczu. Bardziej niż dziecinne błędy niektórych zawodników, którzy pierwszy raz mieli koszulkę z orłem na piersi.
Odpowiedz cytując