Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5695
Stary 15.11.2013, 22:46
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Przecież większość bramek straciliśmy w pierwszej połowie, a wtedy większość stanowili podstawowi zawodnicy. Albo Słowacy mieli dzień konia, albo nasze grajki źle zniosły zagraniczną podróż

Wstyd straszny. Oby to było jednorazowe rozluźnienie.

Aha o ile dobrze pamiętam to grali na sztucznej murawie Jeśli tak, to będzie na co zwalić
Słaba aklimatyzacja...
Odpowiedz cytując