Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8567
Stary 15.11.2013, 22:16
Po prostu na ten mecz towarzyski wybrano za silnego przeciwnika. Po co od razu trenera i chłopaków wrzucać na głęboką wodę?

Trzeba było umówić mecz z San Marino albo reprezentacją Ekstraklasy...

ABGwislakABG No dobra to samo San Marino albo San Marino 2
Ostatnio edytowane przez pikey : 15.11.2013 o godz. 22:30.
Odpowiedz cytując