|
Po prostu na ten mecz towarzyski wybrano za silnego przeciwnika. Po co od razu trenera i chłopaków wrzucać na głęboką wodę?
Trzeba było umówić mecz z San Marino albo reprezentacją Ekstraklasy...
ABGwislakABG No dobra to samo San Marino albo San Marino 2
Ostatnio edytowane przez pikey : 15.11.2013 o godz. 22:30.
|