Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5694
Stary 15.11.2013, 22:04
Przecież większość bramek straciliśmy w pierwszej połowie, a wtedy większość stanowili podstawowi zawodnicy. Albo Słowacy mieli dzień konia, albo nasze grajki źle zniosły zagraniczną podróż

Wstyd straszny. Oby to było jednorazowe rozluźnienie.

Aha o ile dobrze pamiętam to grali na sztucznej murawie Jeśli tak, to będzie na co zwalić
What's new?

Odpowiedz cytując