Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8556
Stary 15.11.2013, 21:18
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
I w dodatku pedalskie serduszka Owsiaka na koszulkach biało czerwonych.
o ile dobrze widzę to serduszka są biało-czerwone, a nie tęczowe

edit: Borek to dzisiaj tylko "oj oj oj" co chwila
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 15.11.2013 o godz. 21:24.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując