Temat
:
Marsz niepodległości 11.11. 2013
Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
Od: 03.2013
Offline
#
865
15.11.2013, 19:48
For_fun byłeś tam ? Czemuś nie gadał ,że będziesz sie całował ze Szpeniem ? :(
http://wiadomosci.wp.pl/gid,16175120...a,galeria.html
Pan_Wątrobian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan_Wątrobian
Znajdź inne posty napisane przez Pan_Wątrobian