St Yabol napisał(a):

|
hm, kiedy ostatnio Wisla przegrywala 5-0? jedyny mecz który mi przychodzi to z legią w 2005?
|
Z legią w 2005 było 1-5. Ostatnia tak i zarazem najwyższa porażka jaką pamiętam to było 0-5 z ŁKSem w czerwcu 1997 roku, wtedy chyba Kulawik nie wykorzystał karnego.
Graliśmy bez kilku podstawowych zawodników. Wole dostać takie baty w meczu towarzyskim, niż w lidze

Miejmy nadzieję, że ten będzie jak zimny prysznic i podziała na piłkarzy mobilizująco.