Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5683
Stary 15.11.2013, 17:01
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
hm, kiedy ostatnio Wisla przegrywala 5-0? jedyny mecz który mi przychodzi to z legią w 2005?
Z legią w 2005 było 1-5. Ostatnia tak i zarazem najwyższa porażka jaką pamiętam to było 0-5 z ŁKSem w czerwcu 1997 roku, wtedy chyba Kulawik nie wykorzystał karnego.
Graliśmy bez kilku podstawowych zawodników. Wole dostać takie baty w meczu towarzyskim, niż w lidze Miejmy nadzieję, że ten będzie jak zimny prysznic i podziała na piłkarzy mobilizująco.
Odpowiedz cytując