Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5681
Stary 15.11.2013, 16:02
może u buka stawiali.


wstyd, tak czy inaczej. Powodzenia w uzbieraniu 15 tyś. ludzi na Koronie, którzy bedą chcieli zobaczyć ten zespół kalek.


Kiedyś w sparingach takie druzyny to my pykalismy 5:0 albo lepiej. Jesli w przerwie zimowej nic sie nie wydarzy, to pierwsza 8. to bedzie max naszych mozliwosci.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując