|
może u buka stawiali.
wstyd, tak czy inaczej. Powodzenia w uzbieraniu 15 tyś. ludzi na Koronie, którzy bedą chcieli zobaczyć ten zespół kalek.
Kiedyś w sparingach takie druzyny to my pykalismy 5:0 albo lepiej. Jesli w przerwie zimowej nic sie nie wydarzy, to pierwsza 8. to bedzie max naszych mozliwosci.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|