Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20901
Stary 15.11.2013, 14:34
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Dziwny jest ten Boguski. Raz potrafi zagrać straszną sieczkę, a innym razem wypracuje sytuacje bramkowe. Bardzo chaotyczny zawodnik. Z Górnikiem zagrał dobrze, znowu w poprzednich meczach wyłącznie na niego narzekałem. Strasznie jest niestabilny sportowo.
Zagrał dobrze, bo nie grał w drugiej linii, i od razu było widać, że taktyka Franza, o której kiedyś mówił Chrapek - wymiana Chrapka z Boguskim pomiędzy środkiem pola a prawą pomocą jest delikatnie mówiąc chybiona. Chrapek grający w środku pola z Gargułą bez zbiegającego do środka Boguskiego wyglądają o niebo lepiej.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując