Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 15.11.2013, 13:38
ciekawostka: byłem dzisiaj na SGGW i od jednego z profesorów dowiedziałem się, że osoba która podpaliła tęcze jest właśnie z tej uczelni (wydział lesnictwa, studia zaoczne). Uczelnia postanowiła wyrzucić studenta za akt wandalizmu, ponieważ każdy student uczelni podczas studiów przysięga bronić dobrego imienia szkoły. Teraz zastanawiają się już tylko jak to rozegrać wizerunkowo dla uczelni.

Areszt, wyrok, wyrzucenie ze szkoły. Można sobie spaprać życie głupotą? Można.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 15.11.2013 o godz. 13:40.
Odpowiedz cytując