Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 15.11.2013, 12:25
Marceli_szpak napisał(a):Wyświetl post
A przypadkiem meczu z Pogonią nie ma na jesiennym karnecie?
Czyli rozumiem, że karnetowcy na następne spotkanie ligowe przychodzą za złocisza (szybkie spojrzenie na terminarz:23 kolejka 22.02.2014 Wisła-Cracovia) ;-)
Mecz z Pogonią jest na jesiennym karnecie, nie dość , że było to ogłaszane przy sprzedaży karnetów to klub niedawno o tym przypominał!!

Na forum SKWK napisano, że dla karnetowiczów też będą jakieś profity o ile się uda wygrać zakład.
Odpowiedz cytując