Marceli_szpak napisał(a):

A przypadkiem meczu z Pogonią nie ma na jesiennym karnecie?
Czyli rozumiem, że karnetowcy na następne spotkanie ligowe przychodzą za złocisza (szybkie spojrzenie na terminarz:23 kolejka 22.02.2014 Wisła-Cracovia) ;-)
|
Mecz z Pogonią jest na jesiennym karnecie, nie dość , że było to ogłaszane przy sprzedaży karnetów to klub niedawno o tym przypominał!!
Na forum SKWK napisano, że dla karnetowiczów też będą jakieś profity o ile się uda wygrać zakład.