Wyświetl pojedynczy post
tss
Junior Member
 
Od: 11.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1689
Stary 15.11.2013, 11:57
A może Mazda 2? Jak wszytskie samochody japońskiego producenta ma niskie spalanie, więc to dość oszczedny samochód. Mały, zwrotny, w sam raz na jazdy po mieście.
Możwsz się umówić na jazdę próbną jaka organizuje najbliższy Ci salon mazdy. Wystarczy na stronie producenta wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać.
Odpowiedz cytując