A może Mazda 2

? Jak wszytskie samochody japońskiego producenta ma niskie spalanie, więc to dość oszczedny samochód. Mały, zwrotny, w sam raz na jazdy po mieście.
Możwsz się umówić na jazdę próbną jaka organizuje najbliższy Ci
salon mazdy. Wystarczy na stronie producenta wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać.