Wyświetl pojedynczy post
frank
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 15.11.2013, 10:49
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
Sprytna socjotechnika - ja o konkretnym wydarzeniu, a Ty idziesz szeroko o mediach. Nie mówię, że media w Polsce są obiektywne, że pokazują to, co jest najważniejsze dla ludzi (społeczeństwa) i że to co widzę w telewizji to najprawdziwsza prawda. Od jakiegoś czasu nie oglądam programów TVN (z rzadka programy informacyjne TVP), bo odmóżdżają ludzi, sprzedają papkę łatwą do strawienia i wciskają swój światopogląd i bełkot do domów. "W Białym Domu nowy pies", "Kibice Śląska biją w Hiszpanii" - nie dla mnie takie trywialne bądź przekłamane newsy. Ale w tym konkretnym przypadku, będąc dziennikarzem, to o czym byś mówił? O przemówieniu Zawiszy na wiecu, czy o płonącej ambasadzie? Co ma obiektywnie większe znaczenie?
A no, o tym i o tym. Skoro już ma być mowa o marszu to warto by było pokazać nie tylko te negatywne rzeczy, ale i pozytwyne. Choćby dlatego, że pozytywów było po prostu więcej - wiem, bo byłem. Wtedy można by było to nazwać obiektywizmem, a nie szukaniem sensacji (choć to najlższejsze określenie tego co w tym momencie robią te pseudodziennikarzyny).
Odpowiedz cytując