Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Marceli_szpak
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
2359
15.11.2013, 09:56
A przypadkiem meczu z Pogonią nie ma na jesiennym karnecie?
Czyli rozumiem, że karnetowcy na następne spotkanie ligowe przychodzą za złocisza (szybkie spojrzenie na terminarz:23 kolejka 22.02.2014 Wisła-Cracovia) ;-)
Marceli_szpak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marceli_szpak
Znajdź inne posty napisane przez Marceli_szpak