Cytat:
|
media nie zakłamują moim zdaniem rzeczywistości w tym przypadku, pokazują tylko wydarzenia najważniejsze
|
Mhm. Czyli od 3 lat pokazywanie samych zadym i nie pokazanie WCALE ani przemarszu, ani przemówień (no chyba, że w niekorzystnym świetle) to jest obiektywizm?
Ręce opadają. I jeszcze później taki obiektywny człowiek wstydzi, się że jest Polakiem.
Mamę Madzi też musieli pokazywać 124 miesiące nie? Bo to przecież ważne. Lądowanie kap. Wrony też musieli tydzień pokazywać. Teraz ten wybuch gazu w wielkopolsce też muszą pokazywać 24h na dobę?
Trochę ci zdradzę prawdy. Media pokazują gówno i zapychają ludziom umysły tym gównem. Liczą się tylko ploty, sensacja, marnowanie czasu antenowego a ważne sprawy i obiektywizm to oni mają w poważaniu.
Cytat:
|
Sorry, organizatorzy marszu sami sobie winni, że są teraz postrzegani jak pospolita chuliganeria
|
Walisz sloganami jak twoi przyjaciele powyżej. Co mieli zrobić organizatorzy marszu? Doszło do 3 sytuacji - skłot, tęcza, budka pod ambasadą. W 1 przypadku straż marszu starała się zapobiec sytuacji ale nie udało się powstrzymać chuliganów, w drugim nie wiem czy starali się nie przepuszczać ludzi na plac zbawiciela ale tak czy inaczej obydwa te zdarzenia miały miejsce poza trasą marszu (jeśli państwo polskie, policja nie jest w stanie wpłynąć na porządek w mieście to "gdzie jest siła tego państwa?"), w trzecim przypadku jak już budka płonęła to została odgrodzona od maszerujących przez straż marszu i m.in. Bosaka.
Co mieli zrobić więcej organizatorzy marszu? Jest wielkim chamstwem z twojej strony to co napisałeś. Kilku chłopaków ze straży marszu zaliczyło nokauty, kilku zostało poturbowanych a ty bezczelnie piszesz, że organizatorzy są sami sobie winni, tak jakby to oni nakłaniali do czynów chuligańskich. Przykre to jest
Cytat:
|
Piłsudski widać miał rację mówiąc, że Polska to piękny kraj, ale ludzie k*rwy. I tyczy się to zarówno nierobów z ul. Wiejskiej jak i "prawdziwych patriotów".
|
A ty lepszy? Ciebie się to nie tyczy?