|
Fajna akcja, choć ją trochę niepotrzebnie zagmatwali. W ogłoszeniu/artykule piszą o takiej samej ilości kibiców na meczu (przy założeniu, że będzie Nas na obydwóch meczach będzie frekwencja powyżej 15 tys.), zaś w filmiku na stronie oficjalnej Bednarz mówi "[...] jeśli na najbliższych dwóch spotkaniach będzie nas łącznie 32 tysiące to na kolejny mecz z Pogonią zapraszam wszystkich za złotówkę [...]". Trochę to zamotali. Złośliwie można byłoby się czepiać słówek i stwierdzić, że nigdy nie będzie takiej samej ilości widzów, czy też że dwukrotna frekwencja 15,5 tys. da nam 31 tys., a nie 32, jak Bednarz wymaga. Także nie wiadomo czy ostatni mecz za złotówkę dla każdego chętnego do zakupu biletu (i na wszystkie sektory) czy też dla osób, które pojawią się na w/w dwóch spotkaniach. Słowo "wszystkich" sugeruje, że także osoby, które nie przyczynią się do większej frekwencji na meczach z Koroną i Śląskiem.
Ale jak wspomniałem wcześniej akcja bardzo fajna, bo trochę przy okazji dwóch poprzednich spotkań wpadliśmy w stagnację z frekwencją. Dobry ruch marketingowy.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 15.11.2013 o godz. 00:08.
|