Szpen napisał(a):

szkoda, obejrzałbym.
p.s mocno stronniczy goście: Gośćmi mieli być: Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika "wSieci", Rafał Ziemkiewicz z "Do Rzeczy", Tomasz Sakiewicz z "Gazety Polskiej" i Marian Kowalski z Ruchu Narodowego
dałby chociaź jednego do wymiany zdań...
Jareczku uspokój sie, bo Ci pompka wysiądzie
|
Czy czasem nie leci teraz "szkiełko " w tefałenie24 ? Tego programu nie odwołali napewno .To tam masz ludzi z Twojej bajki, i do tego bardzo obiektywnych prowadzących