Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20899
Stary 14.11.2013, 22:19
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Dziwny jest ten Boguski. Raz potrafi zagrać straszną sieczkę, a innym razem wypracuje sytuacje bramkowe. Bardzo chaotyczny zawodnik. Z Górnikiem zagrał dobrze, znowu w poprzednich meczach wyłącznie na niego narzekałem. Strasznie jest niestabilny sportowo.
Moim zdaniem pokazuje progres.
Odpowiedz cytując