Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#846
Stary 14.11.2013, 21:53
Cytat:
macie ....a swoją demokrację. W telewizji ponoć publicznej opłacanej za nasze pieniądze możliwy jest jedynie jeden przekaz - rządowy. Jak za komuny.
od 10:55
http://www.youtube.com/watch?v=iTYxSLbk8bA

W telewizji prywatnej to samo. "Dziennikarka" robi łaskę, że zaprasza ludzi z RN do programów.
Gdzie są obrońcy wartości, wolności słowa tacy jak AS, pysio, Szpen, for fun. Czemu was nigdy nie ma tam gdzie się krzywda dzieje innym niż wasi sprzymierzeńcy? Przecież każdy inny, wszyscy równi. Czemu nie bronicie tych innych od siebie?
A prawda jest taka, że ot cała lewacka logika, czyli debilizm do kwadratu. Bo przecie każdy inny, wszyscy równi ale jak katolik, prawicowiec, narodowiec to .... z nim co nie?
-manifestanci bici przez policję
-wyrok za znieważenie policjanta kontra brak wyroku dla Biedronia za atak na policjanta
-nieobiektywne media
Takie sensacje a was nie słychać. Co jest grane?
Ale faszyzm, wszędzie faszyzm to umiecie widzieć, nawet tak na wyrost, żeby tylko się nie powtórzyły lata 30. Może nie bójmy się o lata 30 tylko doprowadźmy, żeby się skończyły komunistyczne metody z lat 60-80?
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 14.11.2013 o godz. 21:58.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując