|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
|
#2354

14.11.2013, 21:49
|
Mario Nh napisał(a): 
A jak oceniacie dzisiejszy pomysł?
Według mnie marketingowe bardzo dobre posunięcie.
Inna sprawa czy uda nam się stawić w takiej ilości.
|
Pomysl I wykonanie super 
|
|